Zatyczki do uszu SANOHRA


W ofercie Kolpharma znajdziesz profesjonalne zatyczki do uszu SANOHRA do latania i pływania, dla dzieci i dorosłych.

Oficjalny dystrybutor SANOHRA – profesjonalnych zatyczek do uszu


Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zatyczek do uszu SANOHRA Fly i SANOHRA Swim oraz wielu innych markowych produktów. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowych produktów znanych marek, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Zatyczki świetnie zabezpieczają przewód słuchowy i błonę bębenkową przed czynnikami zewnętrznymi. To produkty premium, które cieszą się ogromną popularnością wśród konsumentów w całym kraju.

Gdzie kupić stopery do uszu? Proponowane wyroby możesz zamówić właśnie w Kolpharma, w dowolnej ilości i w bardzo atrakcyjnych cenach. W tym celu zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Zatyczki do uszu SANOHRA wyróżniają się skutecznością i uniwersalnym zastosowaniem. Sprawdź, na czym polega ich fenomen.

SANOHRA Fly – bezpieczna podróż dla całej rodziny

Samolot to bardzo bezpieczny i wygodny środek transportu. Jednak w czasie startu i lądowania dochodzi do gwałtownej zmiany ciśnienia, co często powoduje zatkanie ucha, ból lub długotrwały dyskomfort w obrębie przewodu słuchowego. Stopery do uszu SANOHRA Fly dla dzieci i dorosłych doskonale chronią uszy przed czynnikami zewnętrznymi. Zatyczki tworzą małą komorę w przewodzie słuchowym przed bębenkiem usznym, a specjalny filtr opóźnia wzrost ciśnienia w komorze, dzięki czemu zarówno start, jak i lądowanie przebiegają w bardzo komfortowych warunkach.

SANOHRA Fly dla dorosłych i dla dzieci są bardzo łatwe w użyciu. Wystarczy umieścić stopery w przewodzie słuchowym na kilkanaście minut przed startem lub lądowaniem, aby uzyskać odpowiedni poziom ochrony. Zatyczki do uszu wyrównujące ciśnienie są przeznaczone również do stosowania w windach drapaczy chmur i na kolejkach linowych. Poprawnie założone stopery skutecznie niwelują ból, dzięki czemu umożliwiają komfortowe korzystanie ze wszystkich dostępnych atrakcji.

Co wyróżnia stopery do uszu SANOHRA

Profesjonalne zatyczki do uszu SANOHRA mogą być z powodzeniem wykorzystywane w wielu sytuacjach. Dzięki swojej unikalnej budowie i precyzyjnej konstrukcji doskonale chronią niezwykle wrażliwy narząd słuchu przed czynnikami, które wywołują ostry ból. Stopery do uszu do spania i pływania zapewniają długotrwały komfort podczas wykonywania codziennych czynności. Jednocześnie ich zastosowanie korzystnie wpływa na jakość snu i wyniki sportowe osób regularnie pływających na basenie. Natomiast zatyczki przeciwko bólowi uszu podczas lotu samolotem to doskonała opcja, dla osób, które często podróżują i chcą zawsze dobrze się czuć w trakcie lotu.

Niezawodna ochrona podczas pływania dzięki SANOHRA Swim

Dobre stopery do uszu powinny chronić słuch nie tylko przed gwałtowną zmianą ciśnienia i głośnymi dźwiękami, ale także przed wnikaniem wody. Oferowany przez nas produkt SANOHRA Swim dla dzieci i dorosłych świetnie zabezpiecza uszy podczas wszystkich rodzajów pływania oraz w trakcie uprawiania innych sportów wodnych. Zatyczki do uszu na basen dla dzieci mogą być stosowane przez najmłodszych do 12. roku życia.

Stopery SANOHRA Swim dla dorosłych i dla dzieci są miękkie i elastyczne, dzięki czemu dobrze uszczelniają kanał słuchowy. Najlepsze zatyczki do uszu po założeniu zakotwiczają się w przewodzie słuchowym, co sprawia, że nie wypadają z ucha, nawet podczas bardzo intensywnego wysiłku. Można w nich bezpiecznie uprawiać takie sporty jak: windsurfing, nurkowanie z rurką, wakeboarding lub jazda na nartach wodnych. Proponowane przez nas zatyczki do uszu świetnie zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych ucha, dlatego często są stosowane również w celach profilaktycznych.

Zamów najlepsze stopery do uszu w Kolpharma

Jeśli chcesz zamówić zatyczki do uszu SANOHRA, koniecznie skontaktuj się z naszym działem sprzedaży. Zapraszamy do współpracy wszystkie apteki i drogerie niezależnie od tego, czy prowadzą działalność stacjonarnie, czy też sprzedają swoje produkty online. Zapewniamy regularne i terminowe dostawy, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej służyć klientom i odpowiadać na ich zapotrzebowanie. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas już dziś!

Bądźmy w kontakcie!


Zapraszamy do kontaktu wszystkie drogerie oraz apteki - te stacjonarne i internetowe.

Kolpharma Sp. z o.o.
ul. Szobiszowicka 1
44-100 Gliwice

tel: + 48 (32) 725-92-48
+ 48 881-951-020
info@kolpharma.pl
www.kolpharma.pl