Sok Warzywny Biotta BREUSS


Sok warzywny Breuss to zrównoważona mieszanka soku z cennych warzyw opracowana w bezpośredniej konsultacji ze słynnym naturopatą Rudolfem Breussem - sok do 42 dniowej terapii Rudolfa Breussa.

Biotta Soki z Warzyw & Owoców - 100% organiczne od 1957r.


Sok warzywny Breuss to zrównoważona mieszanka soku z cennych warzyw opracowana w bezpośredniej konsultacji ze słynnym naturopatą Rudolfem Breussem - sok do 42 dniowej terapii Rudolfa Breussa.

Firma Biotta posiada wyłączną licencję na światową produkcję i dystrybucję soku warzywnego Breuss

Sok warzywny Breuss zawiera wystarczające ilości wszystkich ważnych witamin potrzebnych organizmowi podczas jego oczyszczania.

Wybrana kompozycja owoców i warzyw, wyprodukowanych w Szwajcarii.

Szczególnie polecany osobom narażonym na brak witamin i składników odżywczych np. podczas długotrwałej choroby, podczas intensywnego odchudzania się lub dla osób w trakcie chemioterapii.

Sok Biotta BREUSS to wyszukana kompozycja soku z jarzyn, stanowiąca idealny napój chłodzący lub napój energetyczny w czasie stosowania diety. Produkt organiczny - to produkty, które wyrastały i były uprawiane według ścisłych procedur bez udziału toksycznej chemii – pestycydów i sztucznych nawozów.

Firma Biotta wspiera naturalny i zdrowy tryb życia.

Sok warzywny Breuss to zrównoważona mieszanka soku z cennych warzyw, stworzona przy konsultacji z legendarnym naturopatą Rudolfem Breussem. To idealny wybór, zarówno jako sok oczyszczający w terapii Breussa, jak i jako napój energetyczny w codziennej diecie.

Co warto wiedzieć?

  • Sok Breuss dostarcza organizmowi ważnych witamin, szczególnie podczas oczyszczania i w okresach deficytu.
  • Rekomendowany dla osób w okresie intensywnego odchudzania, długotrwałej choroby lub podczas chemioterapii.
  • Produkt organiczny - uprawiany bez toksycznych chemikaliów, wspierając zdrowy tryb życia.
  • Wybór kompozycji warzyw ze Szwajcarii, w pasteryzowanym i naturalnym wydaniu.
  • Producent - firma szwajcarska Biotta, posiada wyłączną licencję na światową produkcję i dystrybucję soku warzywnego Breuss.

Pasteryzowany. Z naturalnej uprawy.

Sposób użycia : Przed użyciem należy dobrze potrząsnąć i podawać schłodzone. Po otwarciu sok należy spożyć w ciągu 4 dni, w przypadku przechowywania w niskiej temperaturze w ciągu 8 dni.

Skład: sok z buraka poddany fermentacji (55%), sok z marchwi poddany fermentacji (18%), sok z selera poddany fermentacji(18%), sok z ziemniaka poddany fermentacji (7%), sok rzodkwi z naturalnym kwasem mlekowym(regulator kwasowości) (2%). Zawiera sok jarzynowy 100%.

Bądźmy w kontakcie!


Zapraszamy do kontaktu wszystkie drogerie oraz apteki - te stacjonarne i internetowe.

Kolpharma Sp. z o.o.
ul. Szobiszowicka 1
44-100 Gliwice

tel: + 48 (32) 725-92-48
+ 48 881-951-020
info@kolpharma.pl
www.kolpharma.pl